Zahájení skautského roku – informace rodičům – výběr toho nejdůležitějšího

Milí rodičové nováčků. Pravidelně Vám zasíláme informace o naší plánované činnosti emailem. Je možné, že někomu z vás 8.9. žádný nedošel, protože na vás zatím nemáme kontakt. V tom případě se prosím ozvěte se na skauti@skautisebrov.cz.

Co najdete v emailu: – informace k výpravě a termíny schůzek 🙂

• Schůzky Benjamínků (předškoláci + 1. třída) povede Onďa s Jahůdkou ve čtvrtek od 15:15 do 16:45. Aktuálně to vypadá na 11 dětí. Tady je možnost ještě vzít další nováčky.
  • Schůzky Gepardů (starší kluci) povede Michal v pondělí od 16:00 do 17:30. Tady máme 7 kluků.
  • Schůzky Koťátek (starší holky) povede Malbloudice (Monika Ševečková) s Julií Handlířovou a snad Káťou (Kateřina Brátová). Kapacita 15 holek naplněna. Schůzky budou mít v pondělí od 16:00 do 17:30.
  • Schůzky Levhartů (nejstarší kluci) povedou skauti z Blanska (Áďa, Klokan, Míša) v pátek od 15:45 do 17:15. Tady máme 9 kluků a určitě rádi přivítáme kluky ve věku kolem deseti let.