20.2.2022

Středisková výprava

Středisková výprava – příprava na ZVAS a SZ

(ZVAS – závod vlčat a světlušek. SZ – Svojsíkův závod)

Pro:
 Celé skautské středisko Ad fontes
Hlavní vedoucí:   Michal (+420 725 863 084)
Termín a místo:   1. 4. – 3.  4. 2022 – Turistická základna Kladky

Cíl výpravy: Generálka na ZVAS – vyzkoušení si atmosféry závodu ZVAS i SZ, společně připravit program tábora
Hlídky ZVAS: Koťata, Chameleoni, Starší Vlkodlaci, Mladší Vlkodlaci, Benjamínci
Hlídky SZ: Chuckiny, Oceloti

Program:
Pátek – příjezd kolem 18:00, ubytování, procházka, večerní promítání
Sobota – hlavní fáze ZVAS a SZ – stanoviště (zajištěno vedoucími a rodiči). Večer: táborák, zpívání, vyhodnocení závodu, společná porada k táboru
Neděle – dopolední hry a nedělní skautské slovo, po obědě odjezd

Cena: 700,- (zahrnuje tentokrát i autobus – cca 60 km)
Stravování: Uvaříme si.
Ubytování: Děti spí v postelích – cca 27 postelí, vedoucí a rádci na karimatkách uvnitř budovy.

PODROBNÉ INFORMACE

Doprava: Odjezd autobusu z Lipůvky (parkoviště na náměstí) v pátek 1. 4. 2022 v 16:30, návrat autobusu do Lipůvky v cca 16:00 v neděli 3.4.2022

Co s sebou a na sebe:

Na sebe: Kroj nebo pohodlné oblečení do přírody, skautský šátek. Malý baťůžek: Pití min. 0,5l. a větší vydatnou večeři ve svačinové krabičce. Pro jistotu do autobusu i roušku.

Do autobusu:
Velký batoh s připevněnou cedulkou se svým jménem a v něm:
– Spacák, polštářek, obyčejné nebo natahovací prostěradlo na matraci, plyšáčka.
– Oblečení na spaní, hygienu (kartáček, pasta, hřeben..), malý ručník
– Náhradní oblečení (tepláky, tričko, spodní prádlo, ponožky, mikinu)
– Dle předpovědi počasí: Teplou bundu, čepici, pláštěnku, gumáky …
– Plecháček, Ešus a lžíce, funkční čelovka.
– Přezůvky.
Nedávejte dětem s sebou mobily ani žádnou jinou elektroniku.

Informace k buchtám: Děkujeme za upečení. Předejte při předání dětí do přistaveného doprovodného vozidla.
Informace k platbě: Platbu 700,- Kč prosím pošlete na skautský účet č: 2701952521/2010. VS: 012022. Poznámka: Jméno dítěte. V případě sourozenců prosíme o platbu za každé dítě zvlášť. Pro zjednodušení můžete použít i tento QR kód platby.

Informace pro rodiče, kteří přijedou pomoct: Děkujeme za nabídku pomoci. Věříme, že si to s námi užijete. Počítáme s vaším příjezdem nejpozději kolem 8:30. Na místě dostanete najíst, napít, i instrukce k vašemu stanovišti a jak ho hodnotit. Domů se můžete vydat v cca 15:00, ale když s námi zůstanete až do večerního táboráku a vyhodnocení závodu, budeme moc rádi.