23.7.2017

Rezervace a brigády na klubovně

Skauting v naší obci je společným dílem všech rodičů, dětí a vedoucích. Vedoucí zodpovídají za program během roku, za program na akcích a výpravách a každý rok připravují pro děti letní tábor. Rodiče s dětmi pravidelně pomáhají s údržbou klubovny.

Jednou za 14 dní je potřeba:

  • Vynést koše do popelnice a vytříděný odpad do sběrného dvora
  • Posekat trávu (v letních měsících)
  • Vyházet sníh ke klubovně (v zimních měsících)
  • Vynést biologický záchod
  • Umýt nádobí
  • Umýt a zamést podlahu, vysát koberce
  • Utřít prach, umýt stoly
  • Nasekat a doplnit dříví (v zimních měsících)
  • Vymést kamna (v zimních měsících)

Instrukce: Na jeden školní rok se jedná o 20 víkendů. Na každý víkend počítáme s pomocí dvou rodin, které se nám nahlásí a budeme s vámi počítat. Úklid trvá vždy hodinu až dvě – záleží jestli se musí posekat tráva nebo naštípat dříví. Klíče od klubovny vám v pátek nebo v sobotu předáme. Čistící prostředky máme k dispozici. Voda v klubovně ale neteče, stejně tak je potřeba vzít vlastní vysavač na koberec nebo sekačku na trávu. Hlaste se na emailu: skauti@skautisebrov.cz, do komentářů na této stránce nebo na telefonním čísle 724013047. Zamluvené víkendy budou průběžně doplňovány do tabulky níže.

Ve školním roce 2017/2018 je potřeba nahlásit se co nejdříve na tyto soboty:

9 komentářů u „Rezervace a brigády na klubovně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.