Důležité aktuality z dění u skautů

• Zimní výprava do Blanska má už připravenou přihlášku. Použijte prosím odkaz v pravém menu stránky – termín přihlášení do 8.1.2016. Termín výpravy – 16.1.2016.
  • Doplnili jsme fotogalerii ze schůzek a akcí z podzimu – navštívíte ji zde: http://skautisebrov.rajce.idnes.cz/
  • Dokončujeme slibovanou výroční zprávu o našem oddílu – čekáme na finální vyúčtování hospodaření – následně zveřejníme.
  • Platba za registrace na rok 2016 bude probíhat v pondělí 4.1 a 11.1.2016 od 17.20 do 17:45 ve skautské klubovně.
  • Nezapomeňte s námi hledat vhodný název pro náš oddíl – více zde.
  • Nezapomeňte o svátcích odpočívat a užívat si dětí – ideální knížky na společné čtení: „Základy junáctví“ od A. B. Svojsíka; „Hoši od Bobří řeky“ od J. Foglara; „Dva divoši“ od E. T. Setona…máme – zájemcům půjčíme 🙂

1 komentář u „Důležité aktuality z dění u skautů

• Na jednodenní výpravu už je přihlášeno 17 dětí a navíc 2 tatínci jako doprovod. Skvělé. Bude nás dost na to, abychom zajistili bezpečnost dětí i skvělý program na klubovně v Blansku a cestou do Blanska.
    Hlaste se – poslední dva dny na registraci – pak musíme přihlašování uzavřít. Děkuji. MS